ЦІКАВИЙ ДОСВІД, НОВІ ЗНАННЯ ТА КОМУНІКАЦІЯ З ПРОБЛЕМ «СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

Завідувач університетської творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат» взяла участь у Міжнародній конференції «Прикарпаття на шляху досягнення цілей сталого розвитку», яка пройшла в контексті загальнодержавних днів сталого розвитку, організованих Програмою ООН.

СПІВПРАЦЯ ЛАБОРАТОРІЙ УНІВЕРСИТЕТУ З ПЕДАГОГАМИ З ДОНЕЧЧИНИ ТА ЛУГАНЩИНИ

Співробітниками творчої навчально-наукової лабораторії «Гірська школа Українських Карпат» ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» організовано науковий вікенд для керівників освітніх закладів, педагогів загальноосвітніх шкіл та управлінців з Донеччини та Луганщини. 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТВОРЧОЇ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОЇ ЛАБОРАТОРІЇ «ГІРСЬКА ШКОЛА УКРАЇНСЬКИХ КАРПАТ» УНІВЕРСИТЕТУ НА СТРАТЕГІЧНІЙ СЕСІЇ З РОЗВИТКУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

За ініціативи Міністерства освіти і науки України, Міжнародної асоціації позашкільної освіти та підтримки Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Національної академії педагогічних наук України, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Інституту дошкільної і загальношкільної педагогіки Краківського університету (Республіка Польща) у м. Києві проведена Стратегічна сесія з розвитку позашкільної освіти.

«НАРОДНІ ПРОМИСЛИ ТА РЕМЕСЛА КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ.ВИШИВАНКА: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА» ЗАХИСТ ТВОРЧИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЕКТІВ

Згідно плану діяльності Творчої навчально-наукової лабораторії університету «Гірська школа Українських Карпат» щодо залучення здобувачів освіти, магістрантів та молодих науковців до збереження українських народних традицій, відновлення етнічних промислів та ремесел Карпатського регіону, 17 травня 2018 року відбувся І етап захисту творчих навчально-дослідницьких проектів студентів педагогічного факультету на тему: «Народні промисли та ремесла Карпатського регіону.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ІННОВАЦІЙНІ ПЕДАГОГІЧНІ РІШЕННЯ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

18 квітня 2018 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка в рамках діяльності науково-навчальних та науково-дослідних лабораторій університетів:

ПРОБЛЕМА НАЦІОНАЛЬНО-КУЛЬТУРНОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ОБ’ЄДНАЛА НАУКОВЦІВ ТА МАГІСТРАНТІВ ВНЗ ТА СПІВРОБІТНИКІВ ІНСТИТУТУ ПРОБЛЕМ ВИХОВАННЯ

Питання ідентичності особливо загострюються в перехідні періоди - періоди суспільної кризи, коли трансформуються й ламаються усталені соціальні зв’язки, норми співжиття, поведінкові стереотипи. У час загострення соціальних конфліктів ми можемо спостерігати кризу ідентичності як індивідуальної, так і колективної.

СПІВРОБІТНИКИ ТВОРЧОЇ ЛАБОРАТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ГІРСЬКИХ ПРОФЕСІЙ

У контексті діяльності творчої навчально-наукової лабораторії міжнародного проекту «Гірська школа Українських Карпат» група викладачів університету, до складу якої ввійшли професор Олена Будник, доценти Інна Червінська та Наталія Матвеєва, викладачі Ярослав Никорак та Андрій Червінський взяли активну участь у Міжнародному фестивалі гірських професій, який традиційно проходить у гірських країнах Європи.

INTERNATIONAL PROJECT "APPALACHE-CARPATHIANS: STEEL DEVELOPMENT OF MOUNTAIN REGIONS" IN ACTION

Recently, teachers of Ivano-Frankivsk college of the "Vasyl Stefanyk Precarpathian National University" (Professor Yurii Moskalenko, Associate professor Roman Poznansky, lecturers Yaroslav Nykorak, Natalia Protsyshyn) and the university representatives (Professor Olena Budnik, associate professor Inna Chervinskaya and Andriy Chervinsky, teacher Sergey Sidorov) took part in the scientific conference "Appalachian Carpathians: Sustainable Development of Mountain Regions: Models, Problems an

Сторінки