ІІ МІЖНАРОДНА УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ: "КАРПАТИ-АППАЛАЧІ"

      Порівнювати гірські системи Карпат та Аппалач сьогодні зібралися науковці з США та України, а також з Польщі, Словаччини й Угорщини. Вчені з'їхались до Івано-Франківська на II Міжнародну спільну українсько-американську науково-практичну конференцію: "Карпати-Аппалачі: формування особистості в контексті сталого розвитку гірських регіонів".

Подяка Посольства США в Україні за співпрацю з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника

         З Посольства США в Україні та Посла США в Україні Джона Теффта у Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника надійшов лист-подяка за співпрацю та сприяння у проведенні Освітянської Ярмарки в рамках Днів США в Івано-Франківську. «Це був важливий захід для того, щоб проінформувати українських студентів про можливості отримання освіти в США,» – зазначено в листі.

СПІВАРАЦЯ З АМЕРИКАНСЬКИМИ НАУКОВЦЯМИ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ГІРСЬКА ШКОЛА»

Стало доброю традицією участь науковців Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в щорічній міжнародній конференції у США, яка проводиться в рамках проекту «Гірська школа: стан, проблеми, перспективи». Цьогоріч вона відбулася 11–13 березня 2011 року у м. Річмонд, штат Кентукі (США) і була присвячена загальній темі: «Ріки Землі».

IV МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2013»

         У м. Києві відбулося урочисте відкриття XVІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013» та IV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2013». На підставі показників наукометричної бази даних SciVerce Scopus за 2012 рік Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника удостоєний Сертифікатом якості наукових публікацій.

Конференція «Розвиток освітньо-виховного простору в Карпатах в умовах глобалізації: стан, проблеми, перспективи»

         Заслухавши і обговоривши доповіді, повідомлення, виступи в процесі дискусій науковців вищих навчальних закладів України, США, Словацької Республіки та Росії, керівників освіти Міністерства освіти і науки України, Управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій, начальників управлінь РДА, методистів рай(міськ) методкабінетів і вчителів, конференція відзначає:

 

Сторінки